Президент “Вереса” Іван Надєїн розповів про те, чому клуб розуміє рішення інших команд грати в Польщі:

– Ми не те, щоб підтримали. Коли була зустріч клубів, то ми виступили за те, щоб грати в Україні. Але ми розуміємо позицію клубів, які грають в єврокубках.

Чисто логістично, якщо буде прийнято рішення, то ми готові приїхати на виїзний матч, якщо їм буде дозволено приймати в Польщі свої матчі. Але ми український клуб, і готові грати свої домашні матчі в Україні.

– Чому ви на це пішли? 5 клубів виступають проти. Я так розумію, що невигідно цим клубам їздити за кордон, це їх вимотує. Поїхати до “Шахтаря” чи “Динамо” в Польщу. Й так мало шансів набрати очки, а ще й таку дорогу зробити. Це не плюс для вас, але ви готові піти на такий крок…

– А ви бачили карту України? З Рівного до польського кордону набагато простіше доїхати, ніж, наприклад, в Олександрію чи Полтаву.

По-друге, ми ж дивимось об’єктивно на речі. Ми не хочемо грати в якусь політичну гру. Якщо буде можливість, то ми готові це зробити. Ми розуміємо, що “Динамо”, “Шахтар”, “Зоря” та “Днпіро-1” дають бали в таблицю коефіцієнтів.

Тим паче ці клуби задекларували, що готові поділитись своїми призовими, це також момент солідарності – ми це підтримуємо. В сьогоднішніх умовах кожна копійка для клубу важлива. Тим паче ми клуб, який ставить за мету самоокупність, тому ми йдемо на такий крок, – сказав Надєїн.