Віце-президент “Кривбаса” Артем Гагарін прокоментував прихід Юрія Вернидуба на посаду головного тренера клубу, а також озвучив цілі на майбутній сезон УПЛ.

“Є такий вираз: історію творять мрійники. Була мрія у нашого президента. Коли він нам це сказав, це було ще наприкінці минулого року. Ну ми так скептично до цього поставилися. Звичайно, це була б фантастика, якби такий тренер очолив криворізький “Кривбас” Ми не знали, що має статися, щоб так сталося. Ця людина показала себе справжнім патріотом, і тут ми зійшлися. На цій хвилі патріотизму вирішили піти далі.

Контракт з головним тренером підписано на 3 роки. Це говорить про те, що ми маємо плани. Всі чудово розуміємо, що якщо зараз ти хочеш кого будь-кого повеселити, то потрібно йому розповісти про свої плани. Плани змінюються щодня. Ситуація через війну дуже нестабільна. Зараз говорити про плани та кричати, що ми будемо в єврокубках, – це, мені здається, зараз недоречно.

Наші плани зараз – зібрати бойову команду та гідно виступити у першій частині чемпіонату України”, – підсумував Гагарін.